Vánoční dárky z lékárny

Připomínat, že se blíží vánoční svátky, je zbytečné – dennodenně to slyšíme nejméně stokrát a asi málokomu z nás je to příjemné. S Vánoci totiž přichází každoroční starosti, čím potěšit naše blízké. Ačkoliv nahlas by to nikdo nepřiznal, podvědomě si mnozí z nás myslí, že dobrý dárek je ten, který je drahý. To alespoň vyplývá z údajů o částkách, které do vánočních nákupů investujeme. Rok od roku saháme do kapes hlouběji a hlouběji… Zatímco v roce 2016 jsme za dárky utratili v průměru lehce přes 8 000 Kč, v roce 2020 už tato částka překročila 12 000 korun! 

Přicházíme s tipy na trochu jiné vánoční dárky. Nemusíte pro ně chodit daleko – jsou k dostání v lékárně. Dárek plný zdraví? A proč ne? Takový dárek obvykle neskončí nevyužitý někde v koutě, aby na něj pomalu sedal prach. Proto zvolte z našich tipů. Ač vypadají jako maličkosti, pro Vaše blízké to jistě budou příjemné dárečky, které v nadcházejícím roce dobře poslouží.

Multivitamín, který dodá potřebnou energii

Máte ve svém okolí pozitivně činorodého člověka, který září obrovskou životní silou? Zvládá řadu prací doma i na zahradě, stíhá zaměstnání, koníčky a ještě se věnuje své rodině? Pak ho na Vánoce potěšte dárkovým balením multivitamínu či jiného přípravku, jako jsou například oblíbené omega-3, koenzym Q10, lecitin či minerální látky (vápník, hořčík, zinek…). Není na škodu té úžasné vitalitě Vašeho blízkého, s níž dělá radost tolika lidem, trochu pomoci.

Přípravky s vitamíny (A, B6, B12, C, D) a minerály (měď, selen, zinek, železo) jsou osvědčené při posilování imunity, což je výborná volba zvláště do zimního období.

Preparáty pro kloubní výživu

Tyto výrobky zdaleka nejsou vhodné jen pro seniory. Je to ideální pomocník pro každého, kdo rád žije aktivně, rád sportuje, jezdí na kole nebo chodí po túrách. Klouby mohou časem začít vlivem silnější zátěže trpět, ale s dobře zvoleným přípravkem se Váš obdarovaný blízký nemusí v ničem omezovat a nadále dělat, co ho baví. Poraďte se se svým lékárníkem, jaký produkt je nejvhodnější.

Jak si vybrat tlakoměr?

Malé předměty, které mohou učinit Váš život mnohem bezpečnější a příjemnější. Například špičkový elektronický měřič krevního tlaku umožňuje lidem s vyšším krevním tlakem mít svou nemoc více pod kontrolou. Vybírat můžete přístroje s velkým displejem pro lepší čitelnost výsledků měření, různé velikosti manžet či funkci měření nepravidelností srdečního rytmu navíc. Výhodou jsou balení obsahující síťový adaptér. Doporučujeme vybírat výrobky značek dlouhodobě dostupných na trhu. V případě potřeby to zaručuje dostupnost náhradních dílů a autorizovaného servisu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký výrobek vybrat, personál lékáren PharmaPoint je připraven Vám s výběrem odborně poradit a zohlednit individuální potřeby Vašich blízkých, ať již mají problémy s klouby nebo imunitou. Z nabídnutých možností si už pak stačí jen vybrat. Pokud chcete i trochu ušetřit, máme pro vás připravenou vánoční akční nabídku, kterou si můžete prohlédnout přímo v lékárně PharmaPoint nebo na našich webových stránkách www.pharmapoint.cz, kde najdete i mapu s adresami lékáren a otevírací dobou.