logolivsane

Nová značka v lékárnách PharmaPoint

 • LIVSANE je značka, pod kterou se skrývá velmi široká řada vysoce kvalitních produktů, vyráběných pro celoevropský trh
 • Přípravky jsou přizpůsobené každodenním potřebám při péči o zdraví a jsou dostupné ve variantách pro nejrůznější věkové kategorie
 • Moderní vzhled, praktické balení či příjemnou chuť oceníte doma i na cestách
 • Jednoduchý a moderní vzhled přípravků je doplněný logem ve tvaru kříže, který je sestavený ze čtyř vavřínových listů. Díky tomu značku LIVSANE v lékárně snadno rozpoznáte
 • Pro větší přehlednost je sortiment rozdělen do sedmi kategorií, z nichž každá je označená křížem jiné barvy
2
Yes
None
1
1000000
Name...
/livsane/
Thumbnail
LIVSANE Oční kapky ampule 15 x 0.35ml
LIVSANE Oční kapky ampule 15 x 0.35ml Image

Oční kapky s hyaluronátem sodným (0,15 %) chrání, zvlhčují a lubrikují povrch oka. Kapky poskytují dlouhotrvající v případě mechanického dráždění, např. nošením kontaktních čoček, přírodními vlivy: například vítr, chlad nebo sucho. Vhodné pro uživatele kontaktních čoček. Bez konzervačních látek. Obsah: 15 x 0,35 ml jednodávkových ampulí. Kapky obsahují fosfátový pufr. Po aplikaci může být dočasně snížena ostrost zraku.

LIVSANE Antibakteriální gel na ruce 50 ml
LIVSANE Antibakteriální gel na ruce 50 ml Image
Livsane antibakteriální gel na ruce pro každodenní použití. Na ruce a prostor mezi prsty. Čistí bez použití vody. Zabíjí až 99,9 % bakterií. Obsahuje 70 g, etanolu ve 100 g produktu.

Balení obsahuje 50 ml. Dle potřeby naneste dostatečné množství gelu na ruce a do prostoru mezi prsty a vtírejte po dobu 60 sekund.

LIVSANE Roztok proti vším a hnidám 120ml
LIVSANE Roztok proti vším a hnidám 120ml Image
Livsane Roztok proti vším a hnidám je zdravotnický prostředek na bázi silikonu. Silikony, především dimetikon, jsou látky využívané v kosmetických přípravcích. Charakter a mechanismus účinku přípravku je čistě fyzikální. Neobsahuje insekticidy, nevzniká na něj rezistence.

Balení obsahuje 120 ml.
Dávkování a způsob užití:
1. Před zahájením aplikace zkontrolujte přítomnost vší ve vlasech všech členů rodiny. Je nutné vyléčit všechny členy domácnosti.
2. Přikryjte ramena ošetřované osoby ručníkem.
3. Odšroubujte uzávěr aplikátoru. Roztok nanášejte rovnoměrně na vlasy od čela po celé hlavě až k uším a zátylku. Množství použitého přípravku závisí na délce vlasů. Na dlouhé vlasy je potřeba použít 30-50 ml. přípravku.
4. Naneste na vlasy a vlasovou pokožku v dostatečném množství. Vmasírujte jej od kořínků po konečky vlasů. Nechte působit 15 minut. Při větším zavšivení je možné nechat působit až dvojnásobnou dobu,
5. Přípravek smyjte šamponem, na který jste zvyklí, a důkladně opláchněte teplou vodou. Na delší vlasy použijte kondicionér. Vlasy rozčešte normálním hřebenem a rozdělte je na prameny široké asi 1 cm. Jednotlivé prameny pročesávejte opakovaně ideálně kovovým hřebenem, abyste odstranili mrtvé vši a hnidy. Pročesávání provádějte co nejblíže vlasové pokožce. Oddělte prameny, které jsou již zbavené hnid, od pročesaných. Hřeben umyjte po každém použití teplou vodou a mýdlem. Aplikaci opakujte po 9-10 dnech k odstranění nově vylíhlých vší.
6. Vyperte všechno oblečení, přikrývky a použité ručníky při teplotě 60 stupňů. Vydezinfikujte všechny hřebeny a kartáče. Vysajte nebo vytřete podlahu. Sáček z vysavače vyhoďte a vysavač umyjte.
Nevhodné pro děti do 3 let.

 

LIVSANE Šampon proti vším a hnidám 100ml
LIVSANE Šampon proti vším a hnidám 100ml Image
LIVSANE Šampon proti vším a hnidám je zdravotnický prostředek vyvinutý jako rychlé, snadné a účinné řešení na odstranění vší a hnid. Neobsahuje chemické insekticidy, proto na něj u vší a hnid nevzniká rezistence. Účinkuje na bázi kokosového oleje, který vši a hnidy zadusí.
Balení obsahuje 100 ml.

Dávkování a způsob užití:
Před použitím protřepejte. Naneste šampon na mokré nebo suché vlasy. Nechte působit 15 minut a poté důkladně opláchněte. Mokré vlasy pečlivě a důkladně rozčesávejte, aby došlo k odstranění vší a hnid. Po každém použití otřete hřeben, aby nedošlo k opětovnému napadení vší a hnidami. Šampon použijte nejméně 3x, mezi jednotlivými aplikacemi dodržujte týdenní interval.
Uchovávejte na suchém místě mezi 15 ° C a 30 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Spotřebujte do šesti měsíců od otevření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LIVSANE Mořská voda Dexpanthenol sprej 20ml
LIVSANE Mořská voda Dexpanthenol sprej 20ml Image
LIVSANE Mořská voda izotonická s 3% Dexpanthenolu je zdravotnický prostředek ve formě spreje. Určený k uvolnění ucpaného nosu, zmírnění sucha v nose a odstranění krust v nose. Svým hydratačním účinkem je ideální pro prevenci a ošetření suché nosní sliznice. Čistí, uklidňuje a chrání nosní sliznici. Bez hnacího plynu.

Balení obsahuje 30 ml.
Nevhodné pro děti do 6ti let. Před aplikací si pozorně přečtěte pokyny v návodu k použití v příbalovém letáku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření.

LIVSANE Mořská voda hypertonická sprej 30ml
LIVSANE Mořská voda hypertonická sprej 30ml Image
LIVSANE Mořská voda hypertonická sprej je zdravotnický prostředek pro intenzivní čištění a proplachování nosu a pro zvlhčování nosní sliznice. Roztok s obsahem hypertonické mořské vody. Vhodný pro dospělé a děti od 6 let v případě infekce v oblasti nosohltanu, výtoku z nosu, infekce horních cest dýchacích a chrápání způsobené suchostí sliznic.
 • 100% přírodní
 • Se stopovými prvky
 • Bez konzervačních látek
 • Bez hnacího plynu
Balení obsahuje 30 ml.
Nevhodné pro děti do 6ti let. Před aplikací si pozorně přečtěte pokyny v návodu k použití v příbalovém letáku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření.
LIVSANE Mořská voda izotonická pro děti sprej 30ml
LIVSANE Mořská voda izotonická pro děti sprej 30ml Image
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej je zdravotnický prostředek. Roztok s obsahem izotonické mořské vody pro každodenní hygienu nosu k uvolnění a očištění nosních cest. Vhodný pro kojence a malé děti od narození.
 • 100% přírodní
 • Se stopovými prvky
 • Bez konzervačních látek
 • Bez hnacího plynu
Balení obsahuje 30 ml.
Před aplikací si pozorně přečtěte pokyny v návodu k použití v příbalovém letáku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření.
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej 30ml
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej 30ml Image
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej je zdravotnický prostředek. Roztok s obsahem izotonické mořské vody pro každodenní hygienu nosu k uvolnění a očištění nosních cest. Vhodný od 6 let.
 • 100% přírodní
 • Se stopovými prvky
 • Bez konzervačních látek
 • Bez hnacího plynu
Balení obsahuje 30 ml.
Nevhodné pro děti do 6ti let. Před aplikací si pozorně přečtěte pokyny v návodu k použití v příbalovém letáku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření.
LIVSANE Roztok na kontaktní čočky 100ml
LIVSANE Roztok na kontaktní čočky 100ml Image

Livsane roztok na kontaktní čočky. Víceúčelový roztok na údržbu všech typů kontaktních čoček. Přípravek je určen pro dezinfekci, uchování, čištění, lubrikaci, oplachování a odstraňování zbytků bílkovin z povrchu kontaktních čoček.

Balení: 100 ml.

Dávkování a způsob užití:
Důkladně si umyjte a osušte ruce.
Zkontrolujte, zda je pouzdro na kontaktní čočky prázdné a čisté, poté roztokem naplňte obě části pouzdra a vložte každou kontaktní čočku do příslušné přihrádky. Pouzdro na čočky pevně uzavřete a kontaktní čočky nechejte ponořené v roztoku po dobu nejméně 4 hodin.
Před otevřením pouzdro na kontaktní čočky jemně protřepejte.
Před vyjmutím kontaktních čoček z pouzdra si pečlivě umyjte a osušte ruce. Čočku si vložte do dlaně, nakapejte na ni malé množství roztoku, pak jemným třením čočky v roztoku očistěte obě její strany. Před použitím opláchněte kontaktní čočky čerstvým roztokem.
Pouzdro na čočky vyprázdněte před každým použitím.

Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku. V případě podráždění očí přestaňte přípravek používat a kontaktujte lékaře. Nepoužívejte v případě alergie nebo přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku.
Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití.

LIVSANE Oční kapky hydratační a zvlhčující 10ml
LIVSANE Oční kapky hydratační a zvlhčující 10ml Image

Sterilní, lubrikační, zvlhčující, izotonický, pufrovaný, biokompatibilní oční roztok s obsahem konzervačních látek a kyselinou hyaluronovou 0,1%. Vhodný také s nasazenými kontaktními čočkami. Přípravek je určen k lubrikaci, hydrataci a osvěžení suchých a unavených očí. Ideální pomoc v případě netraumatických / nepatologických změn slzného filmu / nepříznivém vnějším prostředí (nadměrné vystavení očí slunečnímu záření, větru, prachu, klimatizaci, suchému a znečištěnému vzduchu atd.) / při zvýšené námaze očí (delší práce s počítačem, nepříznivé světelné podmínky, noční řízení, atd.). Obsah balení je 10 ml.

Dávkování a způsob užití:
Aplikujte jednu nebo dvě kapky do každého oka, jednou nebo víckrát denně, podle potřeby nebo podle doporučení vašeho lékaře. Pro nositele kontaktních čoček: před nebo po použití naneste na čočku dvě až tři kapky. V případě potřeby kapky aplikujte několikrát denně i během nošení kontaktních čoček. Přípravek zlikvidujte v souladu s místními zákony.
Zdravotnický prostředek. V případě podráždění očí přestaňte přípravek používat a kontaktujte lékaře. Nepoužívejte v případě alergie nebo přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Spotřebujte do 90 dnů od prvního otevření.
Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití.

LIVSANE Oční kapky hydratační a zklidňující 10ml
LIVSANE Oční kapky hydratační a zklidňující 10ml Image

LIVSANE Hydratační a zklidňující oční kapky na červené a podrážděné oči.
Přípravek je určen ke zklidnění a osvěžení očí, vhodný zejména na červené a podrážděné oči; doplněk pro léčbu alergií; poskytuje očím úlevu v nepříznivém vnějším prostředí (nadměrné vystavení očí slunečnímu záření, větru, prachu, klimatizaci, suchému a znečištěnému vzduchu, atd.).

Při zvýšené námaze očí (delší práce s počítačem, nepříznivé světelné podmínky, noční řízení, atd.); zmírňuje pálení a zarudnutí oči; indikováno při dlouhodobém nošení kontaktních čoček. Vhodné použít také s nasazenými kontaktními čočkami.
Sterilní, zvlhčující, zklidňující, osvěžující, izotonický, pufrovaný, biokompatibilní oční roztok s obsahem konzervačních látek a extraktem ze smilu italského (Helichrysum italicum).
Balení obsahuje 10 ml.

Dávkování a způsob užití:
Aplikujte jednu nebo dvě kapky do každého oka, jednou nebo vícekrát denně, po dobu několika dní, podle potřeby nebo podle doporučení lékaře. Pro nositele kontaktních čoček: před nebo po použití naneste na čočku 2 – 3 kapky. V případě potřeby kapky aplikujte několikrát denně i během nošení kontaktních čoček.

Zdravotnický prostředek. V případě podráždění očí přestaňte přípravek používat a kontaktujte lékaře. Nepoužívejte v případě alergie nebo přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Spotřebujte do 90 dnů od prvního otevření. Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití.

LIVSANE Kapsle s aktivním uhlím 30 ks
LIVSANE Kapsle s aktivním uhlím 30 ks Image

LIVSANE kapsle s aktivním uhlím je zdravotnický prostředek určený pro léčbu průjmu a otrav jídlem, těžkými kovy a drogami. Bakterie a jedovaté látky, které způsobují průjmy, jsou vázány čistě fyzikálním způsobem, takže jsou neškodné a jsou vylučovány společně s aktivním uhlím.V důsledku toho může být trvání obtíží značně zkráceno. Osvědčená přírodní účinná látka. Je vhodný také pro těhotné ženy, kojící a děti od 12 let. Neobsahuje gluten ani laktózu.
Balení obsahuje 30 kusů. Přípravek není vhodný pro děti mladší 12 let a nesmí se užívat v případě přecitlivělosti na aktivní uhlí nebo kteroukoli jinou složku přípravku.

LIVSANE Mast na hemoroidy 30 g
LIVSANE Mast na hemoroidy 30 g Image

LIVSANE Mast na hemoroidy s extraktem z vilínu virgínského a panthenolu pro vnější použití u hemoroidů. Vytváří ochrannou vrstvu a podporuje přirozené hojení pokožky a sliznice a působí proti pálení a svědění. Včetně aplikátoru.
Velikost balení je 30 g.

LIVSANE Horký nápoj na suchý kašel 20x5g
LIVSANE Horký nápoj na suchý kašel 20x5g Image

LIVSANE Horký nápoj na suchý kašel je zdravotnický prostředek pro zklidnění suchého kašle a sliznic úst a hrdla. Obsahuje arabskou gumu, která pokrývá podrážděné sliznice jako ochranný film. Tímto způsobem může být zmírněn suchý kašel a chrapot a lze podpořit proces přírodního hojení.
S příchutí medu a šalvěje. Neobsahuje lepek a laktózu. Vhodné pro vegetariány.
Balení obsahuje 20 sáčků (hmotnost 1 sáčku je 5 g).
Nevhodné pro malé děti a kojence. V případě přecitlivělosti na jednu ze složek by LIVSANE Horký nápoj ke zmírnění suchého kašle neměl být používán.
Během těhotenství a kojení používejte pouze po konzultaci s lékařem.

LIVSANE Arnika gel 150ml
LIVSANE Arnika gel 150ml Image

Livsane Arnika gel má vitalizující účinek a napomáhá k uvolnění svalů a kloubů. Používá se při svalovém přetížení, při drobných úrazech, na otoky, pohmožděniny a na unavené nohy. Určeno pouze k zevnímu použití!

LIVSANE Hřejivá mast 120ml
LIVSANE Hřejivá mast 120ml Image

LIVSANE Hřejivá mast jemným teplem podporuje stimulační účinek masáže a urychluje prokrvení. Svým blahodárným prohříváním pomáhá při uvolnění svalů. Neobsahuje kapsaicin. Používá se na zahřátí pohybového aparátu, např. před fyzickou zátěží. Působí proti: – bolesti kloubů, svalů; – zánětům šlach; – na poúrazové stavy. Dermatologicky testováno.

LIVSANE Koňská mast 120ml
LIVSANE Koňská mast 120ml Image

Původně vyvinuto pro regeneraci koní, kteří vykonávali těžkou práci. Mast je vhodná pro sportovce. Působí blahodárně na namáhané partie těla. Dermatologicky testováno. Pouze k zevnímu použití.

LIVSANE Mořská voda sprej 100ml
LIVSANE Mořská voda sprej 100ml Image

Nosní proplachovací sprej s mořskou vodou je vhodný pro intenzivní čištění a proplachování nosu a pro zvlhčování nosní sliznice. Jeho použití je ideální zejména v období nachlazení a alergií.
Balení obsahuje 100 ml (cca 40 aplikací).

LIVSANE Hřejivá náplast 2ks
LIVSANE Hřejivá náplast 2ks Image

LIVSANE Hřejivá náplast je vhodná pro úlevu od bolesti svalů a kloubů v oblasti zad a ramen. Náplast poskytuje jemné, zklidňující teplo minimálně po dobu 8 hodin. Je velmi přizpůsobivá a k pokožce šetrná, po použití se snadno odstraňuje. Balení obsahuje 2 ks.

LIVSANE Hřejivý obklad 1ks
LIVSANE Hřejivý obklad 1ks Image

LIVSANE Hřejivý obklad je vhodný pro úlevy od bolesti kloubů a svalů v oblasti šíje a ramen. Obklad poskytuje jemné, zklidňující teplo minimálně po dobu 8 hodin. Je velmi přizpůsobivý a k pokožce šetrný, po použití se snadno odstraňuje. Balení obsahuje 1 ks.

LIVSANE Pastilky proti alergiím 24ks
LIVSANE Pastilky proti alergiím 24ks Image

LIVSANE proti alergiím je zdravotnický prostředek ve formě pastilek.
Pro prevenci a léčbu alergických projevů v ústech a krku způsobených inhalačními alergeny, např. pylem, prachem v domácnosti a zvířecími chlupy. Obsahuje klinicky testovanou a patentovanou účinnou látku Ectoin, kterou produkují mikroorganismy žijící v extrémních podmínkách (např. solná jezera, ledové pouště, horké prameny) jako ochranu před nepříznivými podmínkami prostředí.
Antialergické pastilky vytvářejí přirozenou a zvlhčující ochrannou vrstvu na podrážděných sliznicích v ústech, krku a hltanu, a tím působí proti podráždění a bolesti, které jsou způsobeny alergeny.
S příchutí medu a citronu. Neobsahují lepek, laktózu, přidaný cukr a konzervační látky. Vhodné i pro vegetariány.

Balení obsahuje 24 ks.
Děti od 6 let a dospělí užívají 1 pastilku každé 3 hodiny nebo v případě potřeby i častěji.
Pastilku pomalu cucejte.
Doporučená maximální denní dávka 10 pastilek by neměla být překročena.
Nepoužívejte po operaci nebo poranění v ústech a krku.
Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku.
V případě alergických reakcí způsobených přípravkem musí být jeho podávání okamžitě přerušeno.
Pro užívání během těhotenství a při kojení nejsou v současné době k dispozici žádné informace. Proto by měl být tento přípravek užíván během těhotenství a při kojení pouze po poradě s lékařem nebo lékárníkem.
Nevhodné pro děti do 6 let.
Přípravek by neměl být užíván vleže, např. před spaním (hrozí riziko udušení).
Nepoužívejte, pokud je obal (blistr) poškozený.

LIVSANE Gel na rty proti oparům 10 g
LIVSANE Gel na rty proti oparům 10 g Image

LIVSANE Gel na rty proti oparům je zdravotnický prostředek. Je určen pro použití při infekcích herpes virem s oparem v oblasti rtů. Snižuje pálení, svědění a bolest a podporuje proces hojení. Klinicky testováno. Efektivní během každé fáze infekce rtů herpes labialis, je vhodný pro vytvoření ideálního prostředí pro léčbu postižené kůže. Velikost balení je 10 gramů.

LIVSANE Pastilky proti kašli 40 ks
LIVSANE Pastilky proti kašli 40 ks Image

LIVSANE Pastilky s islandským lišejníkem je zdravotnický prostředek pro zklidnění suchého kašle a chrapotu. Obsahují islandský lišejník a vitamín C.
Látky LIVSANE Pastilek s islandským lišejníkem pokrývají podrážděné sliznice v ústech a krku jako ochranný film, který je chrání před dalším podrážděním. Tím může být zmírněn suchý kašel a chrapot.
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.
Příchuť černého rybízu a máty. Bez lepku, laktózy a cukru. Vhodné pro vegetariány a vegany.
Balení obsahuje 40 pastilek.

LIVSANE Islandský lišejník proti kašli 200ml
LIVSANE Islandský lišejník proti kašli 200ml Image

LIVSANE Islandský lišejník proti kašli je zdravotnický prostředek pro zklidnění suchého kašle a chrapotu. Obsahuje islandský lišejník a vitamín C. Islandský lišejník se převážně vyskytuje ve vyšších nadmořských výškách, je oblíbený pro svůj efekt ochrany sliznic. Přísady výtažku z islandského lišejníku a výtažků ze slézu pokrývají podrážděné sliznice jako ochranný film, který je chrání před dalším podrážděním. Kromě toho mají obsažené látky zklidňující účinek a zajišťují tak rychlejší obnovu podrážděné sliznice.
S příchutí černého rybízu a máty. Bezlepkové, bez laktózy a bez cukru. Vhodné pro vegetariány a vegany.
Velikost balení je 200 ml. Produkt není určen dětem do 2 let.
LIVSANE Islandský lišejník proti kašli by neměl být používán nepřetržitě déle než 2 týdny. Pokud po 14 dnech léčby nedošlo ke zlepšení příznaků, vyhledejte lékařskou pomoc.

LIVSANE Sirup proti kašli pro děti 150ml
LIVSANE Sirup proti kašli pro děti 150ml Image

Zdravotnický prostředek určený ke zmírnění podráždění sliznic v ústech a krku a s tím souvisejícího suchého dráždivého kašle a bolesti v krku. Vhodný při suchém dráždivém kašli, bolesti v krku a chrapotu. Obsažený extrakt z islandského lišejníku vytváří na podrážděné sliznici úst a hltanu ochranný film, který chrání před dalším podrážděním. Slizovité látky přípravku mají zklidňující účinek, který brání rozvoji kašle. Pro děti od 1 roku a pro dospělé.
S příchutí medu. Bez přidaného cukru, alkoholu (ethylalkoholu), lepku a laktózy.
Balení obsahuje 150 ml.

Sirup se nesmí používat v případě přecitlivělosti nebo alergické reakce na kteroukoli ze složek přípravku. Neměl by se podávat zároveň s jídlem a pitím, jinými zdravotnickými prostředky a léčivými přípravky podávanými ústy. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.
Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití.

LIVSANE Oční kapky ampule 15 x 0.35ml Image
LIVSANE Oční kapky ampule 15 x 0.35ml
Oční kapky s hyaluronátem sodným (0,15 %) chrání, zvlhčují a lubrikují povrch oka. Kapky poskytují dlouhotrvající v případě mechanického dráždění, např. nošením kontaktních čoček, přírodními vlivy: napříkla... Číst více
LIVSANE Antibakteriální gel na ruce 50 ml Image
LIVSANE Antibakteriální gel na ruce 50 ml
Livsane antibakteriální gel na ruce pro každodenní použití. Na ruce a prostor mezi prsty. Čistí bez použití vody. Zabíjí až 99,9 % bakterií. Obsahuje 70 g, etanolu ve 100 g produktu. Balení obsahuje 50 ml. Dle ... Číst více
LIVSANE Roztok proti vším a hnidám 120ml Image
LIVSANE Roztok proti vším a hnidám 120ml
Livsane Roztok proti vším a hnidám je zdravotnický prostředek na bázi silikonu. Silikony, především dimetikon, jsou látky využívané v kosmetických přípravcích. Charakter a mechanismus účinku přípravku je čistě fy... Číst více
LIVSANE Šampon proti vším a hnidám 100ml Image
LIVSANE Šampon proti vším a hnidám 100ml
LIVSANE Šampon proti vším a hnidám je zdravotnický prostředek vyvinutý jako rychlé, snadné a účinné řešení na odstranění vší a hnid. Neobsahuje chemické insekticidy, proto na něj u vší a hnid nevzniká rezistence... Číst více
LIVSANE Mořská voda Dexpanthenol sprej 20ml Image
LIVSANE Mořská voda Dexpanthenol sprej 20ml
LIVSANE Mořská voda izotonická s 3% Dexpanthenolu je zdravotnický prostředek ve formě spreje. Určený k uvolnění ucpaného nosu, zmírnění sucha v nose a odstranění krust v nose. Svým hydratačním účinkem je ideální ... Číst více
LIVSANE Mořská voda hypertonická sprej 30ml Image
LIVSANE Mořská voda hypertonická sprej 30ml
LIVSANE Mořská voda hypertonická sprej je zdravotnický prostředek pro intenzivní čištění a proplachování nosu a pro zvlhčování nosní sliznice. Roztok s obsahem hypertonické mořské vody. Vhodný pro dospělé a děti ... Číst více
LIVSANE Mořská voda izotonická pro děti sprej 30ml Image
LIVSANE Mořská voda izotonická pro děti sprej 30ml
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej je zdravotnický prostředek. Roztok s obsahem izotonické mořské vody pro každodenní hygienu nosu k uvolnění a očištění nosních cest. Vhodný pro kojence a malé děti od narození.... Číst více
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej 30ml Image
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej 30ml
LIVSANE Mořská voda izotonická sprej je zdravotnický prostředek. Roztok s obsahem izotonické mořské vody pro každodenní hygienu nosu k uvolnění a očištění nosních cest. Vhodný od 6 let. 100% pří... Číst více
LIVSANE Roztok na kontaktní čočky 100ml Image
LIVSANE Roztok na kontaktní čočky 100ml
Livsane roztok na kontaktní čočky. Víceúčelový roztok na údržbu všech typů kontaktních čoček. Přípravek je určen pro dezinfekci, uchování, čištění, lubrikaci, oplachování a odstraňování zbytků bílkovin z pov... Číst více
LIVSANE Oční kapky hydratační a zvlhčující 10ml Image
LIVSANE Oční kapky hydratační a zvlhčující 10ml
Sterilní, lubrikační, zvlhčující, izotonický, pufrovaný, biokompatibilní oční roztok s obsahem konzervačních látek a kyselinou hyaluronovou 0,1%. Vhodný také s nasazenými kontaktními čočkami. Přípravek je určen k l... Číst více
LIVSANE Oční kapky hydratační a zklidňující 10ml Image
LIVSANE Oční kapky hydratační a zklidňující 10ml
LIVSANE Hydratační a zklidňující oční kapky na červené a podrážděné oči. Přípravek je určen ke zklidnění a osvěžení očí, vhodný zejména na červené a podrážděné oči; doplněk pro léčbu alergií; po... Číst více
LIVSANE Kapsle s aktivním uhlím 30 ks Image
LIVSANE Kapsle s aktivním uhlím 30 ks
LIVSANE kapsle s aktivním uhlím je zdravotnický prostředek určený pro léčbu průjmu a otrav jídlem, těžkými kovy a drogami. Bakterie a jedovaté látky, které způsobují průjmy, jsou vázány čistě fyzikálním způsobem... Číst více
LIVSANE Mast na hemoroidy 30 g Image
LIVSANE Mast na hemoroidy 30 g
LIVSANE Mast na hemoroidy s extraktem z vilínu virgínského a panthenolu pro vnější použití u hemoroidů. Vytváří ochrannou vrstvu a podporuje přirozené hojení pokožky a sliznice a působí proti pálení a svědění. Vče... Číst více
LIVSANE Horký nápoj na suchý kašel 20x5g Image
LIVSANE Horký nápoj na suchý kašel 20x5g
LIVSANE Horký nápoj na suchý kašel je zdravotnický prostředek pro zklidnění suchého kašle a sliznic úst a hrdla. Obsahuje arabskou gumu, která pokrývá podrážděné sliznice jako ochranný film. Tímto způsobem může bý... Číst více
LIVSANE Arnika gel 150ml Image
LIVSANE Arnika gel 150ml
Livsane Arnika gel má vitalizující účinek a napomáhá k uvolnění svalů a kloubů. Používá se při svalovém přetížení, při drobných úrazech, na otoky, pohmožděniny a na unavené nohy. Určeno pouze k zevnímu použit... Číst více
LIVSANE Hřejivá mast 120ml Image
LIVSANE Hřejivá mast 120ml
LIVSANE Hřejivá mast jemným teplem podporuje stimulační účinek masáže a urychluje prokrvení. Svým blahodárným prohříváním pomáhá při uvolnění svalů. Neobsahuje kapsaicin. Používá se na zahřátí pohybového apa... Číst více
LIVSANE Koňská mast 120ml Image
LIVSANE Koňská mast 120ml
Původně vyvinuto pro regeneraci koní, kteří vykonávali těžkou práci. Mast je vhodná pro sportovce. Působí blahodárně na namáhané partie těla. Dermatologicky testováno. Pouze k zevnímu použití.
LIVSANE Mořská voda sprej 100ml Image
LIVSANE Mořská voda sprej 100ml
Nosní proplachovací sprej s mořskou vodou je vhodný pro intenzivní čištění a proplachování nosu a pro zvlhčování nosní sliznice. Jeho použití je ideální zejména v období nachlazení a alergií. Balení obsahuje... Číst více
LIVSANE Hřejivá náplast 2ks Image
LIVSANE Hřejivá náplast 2ks
LIVSANE Hřejivá náplast je vhodná pro úlevu od bolesti svalů a kloubů v oblasti zad a ramen. Náplast poskytuje jemné, zklidňující teplo minimálně po dobu 8 hodin. Je velmi přizpůsobivá a k pokožce šetrná, po použití... Číst více
LIVSANE Hřejivý obklad 1ks Image
LIVSANE Hřejivý obklad 1ks
LIVSANE Hřejivý obklad je vhodný pro úlevy od bolesti kloubů a svalů v oblasti šíje a ramen. Obklad poskytuje jemné, zklidňující teplo minimálně po dobu 8 hodin. Je velmi přizpůsobivý a k pokožce šetrný, po použití ... Číst více
LIVSANE Pastilky proti alergiím 24ks Image
LIVSANE Pastilky proti alergiím 24ks
LIVSANE proti alergiím je zdravotnický prostředek ve formě pastilek. Pro prevenci a léčbu alergických projevů v ústech a krku způsobených inhalačními alergeny, např. pylem, prachem v domácnosti a zvířecími chlupy.... Číst více
LIVSANE Gel na rty proti oparům 10 g Image
LIVSANE Gel na rty proti oparům 10 g
LIVSANE Gel na rty proti oparům je zdravotnický prostředek. Je určen pro použití při infekcích herpes virem s oparem v oblasti rtů. Snižuje pálení, svědění a bolest a podporuje proces hojení. Klinicky testováno. Efektivn... Číst více
LIVSANE Pastilky proti kašli 40 ks Image
LIVSANE Pastilky proti kašli 40 ks
LIVSANE Pastilky s islandským lišejníkem je zdravotnický prostředek pro zklidnění suchého kašle a chrapotu. Obsahují islandský lišejník a vitamín C. Látky LIVSANE Pastilek s islandským lišejníkem pokrývají podr... Číst více
LIVSANE Islandský lišejník proti kašli 200ml Image
LIVSANE Islandský lišejník proti kašli 200ml
LIVSANE Islandský lišejník proti kašli je zdravotnický prostředek pro zklidnění suchého kašle a chrapotu. Obsahuje islandský lišejník a vitamín C. Islandský lišejník se převážně vyskytuje ve vyšších nadmořských ... Číst více
LIVSANE Sirup proti kašli pro děti 150ml Image
LIVSANE Sirup proti kašli pro děti 150ml
Zdravotnický prostředek určený ke zmírnění podráždění sliznic v ústech a krku a s tím souvisejícího suchého dráždivého kašle a bolesti v krku. Vhodný při suchém dráždivém kašli, bolesti v krku a chrapotu. Obsa... Číst více